Luksusowy zestaw ogrodniczy Diora za ponad 40 tys. złotych!

Lubisz prace w swoim ogródku i masz wolne ok. 40 tys. złotych? Wspaniale! W takim razie mamy dla Ciebie coś czego nie może zabraknąć w Twoim arsenale ogrodniczych narzędzi. Francuski luksusowy dom mody Dior zaprezentował sprzęt ogrodniczy pokryty wysokiej jakości skórą cielęcą w dwóch kolorach – beżowym i czarnym.

Jeśli masz nadmiar gotówki oraz głęboko zakorzenioną miłość do kwiatów, warzyw i innych wspaniałości, które można uprawiać w swoim przydomowym ogródku, nie szukaj dalej. Zestaw ogrodniczy został zaprojektowany przez Kim Jones i jest hołdem dla Christiana Diora, który pasjonował się ogrodami i kwiatami. Luksusowy zestaw ogrodniczy zawiera składane siedzenie inspirowane kultową torbą na siodło Diora. Siedzisko bez oparcia jest wyposażone w kieszeń z klapką z boku, a obok znajdują się bezpieczne pętle do przechowywania narzędzi znajdujących się w zestawie.

Foto: Dior

Oprócz skórzanego składanego siedziska Dior oferuje w cenie zestawu łopatę i grabki. Każde z wymienionych narzędzi oczywiście emanuje luksusem, a do ich produkcji zostały użyte najwyższej jakości materiały. Na uchwytach wykonanych ze skóry cielęcej znajdziemy charakterystyczny grawer Dior. Cały zestaw jest składany, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie. Dostarczany jest w specjalnym pudełku z pokrowcem zapewniającym bezpieczeństwo i długowieczność.

Zestaw ogrodniczy Dior w wersji beżowej | Foto: Dior

Zestaw ogrodniczy Diora w kolorze beżowym lub czarnym możesz kupić online w sklepie Diora za 8700 USD czyli ok. 40 tys, zł. Jednak nie będzie to takie proste, ponieważ w celu dokonania zakupu musisz skontaktować się z domem mody za pomocą formularza online.

SZTUKA I MODA POLECA