Lipoliza iniekcyjna – warto jej dokonać już dziś

Nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach naszego ciała może powodować pewien dyskomfort, zarówno fizyczny jak i psychiczny. Nie zawsze odpowiednia dieta czy też uprawiane sporty są w stanie zredukować tkankę tłuszczową w takim zakresie, na jakim nam zależy. Z pomocą może nam wówczas przyjść nowoczesny oraz w pełni bezpieczny zabieg lipolizy iniekcyjnej. Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej komórki tkanki tłuszczowej są bezpowrotnie niszczone, a my w ten sposób możemy się pozbyć np. „boczków” i in. By dowiedzieć się, na czym polega lipoliza iniekcyjna i na co możemy liczyć po tym zabiegu, najlepiej będzie skorzystać z Internetu, gdzie znajdziemy odpowiedź na te pytania.

Lipoliza iniekcyjna: jak długo utrzymuje się efekt, co to jest – warto wiedzieć więcej

Na początku należy więc zadać sobie podstawowe pytanie: lipoliza iniekcyjna – co to jest, jak działa lipoliza iniekcyjna i na co można liczyć w związku z jej zastosowaniem? Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wstrzykiwaniu w określone miejsca preparatu Aqualyx®, który sprawia, że komórki tłuszczowe w naszym organizmie ulegają rozpuszczeniu. Nadmiar tłuszczu pochodzący z tych komórek w wyniku odpowiednich procesów jest transportowany do wątroby, a stamtąd wydalany przez nerki. Oczywiście warto tutaj podkreślić, że lipolizę iniekcyjną wykonuje specjalista, który dokładnie wie, jak przygotować pacjenta albo pacjentkę do tego zabiegu, a całość jest wykonywana w specjalistycznej klinice. Kompleksowe zabiegi w tym zakresie możemy przeprowadzić w różnych miejscach. Jeśli więc mieszkamy w Łodzi lub jej okolicach, to wystarczy wpisać w naszą wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło np.: „klinika medycyny estetycznej Łódź lipoliza” i zobaczyć, z jakich opcji możemy tam skorzystać. Jednym z najlepszych adresów jest tutaj niewątpliwie Klinika Medycyny Estetycznej „Velvet Clinic”, która pomoże nam się pozbyć nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, a efekty lipolizy iniekcyjnej będą dla nas miłym zaskoczeniem.

 Zabieg lipolizy iniekcyjnej pomoże nam się pozbyć komórek tłuszczowych – zainwestuj w lipolizę iniekcyjną już dziś

Każda osoba która będzie chciała się zdecydować na tego typu zabieg, zapewne będzie miała wiele pytań typu: „lipoliza iniekcyjna kiedy efekty?” czy też „lipoliza iniekcyjna ile zabiegów potrzeba?”. Warto tutaj podkreślić, że lipoliza nie pozbawi nas dowolnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Do zabiegu nie zakwalifikują się ludzie otyli. To działanie z zakresu medycyny estetycznej jest przeznaczone dla osób z prawidłową wagą lub niewielką nadwagą. Efekt lipolizy iniekcyjnej będzie widać zwłaszcza w tych miejscach, w których redukcja tkanki tłuszczowej może być szczególnie utrudniona. Chodzi tutaj o tzw. „boczki”, wewnętrzną stronę ud, kolana, podbródek, brodę, pachy itp. Zabieg lub zabiegi wykonuje lekarz i to także on stwierdza, czy dana osoba kwalifikuje się do tego typu działań. Po zabiegach przydatny okazuje się masaż limfatyczny, który pomaga w pozbyciu się komórek tłuszczowych z naszego organizmu. Każdy zabieg trwa od czterdziestu do sześćdziesięciu minut, a pomiędzy zabiegami należy zachować kilkutygodniową przerwę. Pozwala on utracić nawet kilka centymetrów zbędnej tkanki tłuszczowej. Rezultaty zabiegu widać po kilku tygodniach, a na pytanie jak długo utrzymuje się efekt, odpowiedzi są dość zróżnicowane – zależy to głównie od postępowania pacjentów. Przeciwwskazaniem do lipolizy może być np. okres karmienia piersią, ciąża czy też zaburzenia krzepnięcia krwi albo alergia na składniki preparatu. Warto jednak sprawdzić, czy nasza tkanka tłuszczowa może zostać zlikwidowana w „Velvet Clinic” w Łodzi już dziś.

SZTUKA I MODA POLECA