Lexy Chaplin [ile ma lat?, wzrost, chłopak, rodzina, kariera, HIGH League]

Lexy Chaplin jest aktualnie jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Fani pokochali ją za nietuzinkową osobowość, nieskończone pokłady energii i zabawne łączenie języka polskiego z angielskim. Jej kariera nabrała tempa w chwili dołączenia do głośnego projektu Team X, gdzie zamieszkała wraz z innymi influencerami w luksusowej willi w podwarszawskim Konstancinie, gdzie zajęli się produkcją filmów na platformie YouTube. Jednak nic nie trwa wiecznie i w lutym 2020 grupa poinformowała o swoim rozpadzie, a Lexy skupiła się na indywidualnej karierze.

Lexy od początku swojej kariery w mediach społecznościowych wzbudza niemałe zainteresowanie. Jej charakterystyczną cechą, która wyróżnią ją z tłumu jest sposób mówienia polegający na notorycznym łączeniu ze sobą dwóch języków – polskiego i angielskiego. Mieszany język Lexy nie powinien nikogo dziwić, ponieważ gwiazda urodziła się w Niemczech, dorastała we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych, dopiero od paru lat mieszka w Polsce.

Ile lat ma Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin urodziła się 8 lipca 1999 roku, czyli aktualnie ma 22 lata(2021). Influencerka jest spod znaku raka.

Czy Lexy Chaplin ma chłopaka?

Według naszych informacji Lexy aktualnie nie posiada chłopaka. Wcześniej spotykała się ze znanym influencerem Marcinem Dubielem. Niestety ich związek zakończył się wiele miesięcy temu i aktualnie są najlepszymi przyjaciółmi. Kto wie, może jeszcze do siebie wrócą?

Foto: Instagram/lexychaplin

Czy Lexy Chaplin ma rodzeństwo?

Lexy ma trójkę rodzeństwa młodszą siostrę Christinę oraz dwóch braci starszego Ericka i młodszego Anthony’ego.

Rodzina Lexy Chaplin

Lexy jest owocem miłości z międzynarodowego związku. Mama gwiazdy jest Polką, natomiast tata wysokiej rangi amerykańskim żołnierzem, przez co cała rodzina bardzo dużo podróżowała po świecie. Influcencerka urodziła się w Niemczech, gdzie poznali się jej rodzice.

Powrót Lexy do Polski

Lexy nie zawsze mieszkała w Polsce. Dopiero po rozwodzie rodziców w 2011 roku gwizda przeprowadziła się do Polski.

Jakie języki zna Lexy?

Z racji posiadania rodziców różnej narodowości oraz licznych podróży Lexy zna dobrze aż cztery języki! Ze znaną influencerką możemy porozmawiać po polsku, angielsku, włosku i niemiecku.

Ile wzrostu ma Lexy Chaplin?

Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Lexy. Przez długi czas w internecie krążyły tylko niepotwierdzone informacje, jednak wszystko wyjaśniło się na gali High League, w której gwiazda wzięła udział. Lexy Chaplin ma 170 cm wzrostu.

Ile waży Lexy Chaplin?

Dzięki udziałowi Lexy w High League mogliśmy poznać kilka dodatkowych faktów, których próżno szukać w internecie. Wiele osób zastanawia się ile waży ich idolka. Znamy odpowiedź na to pytanie. Podczas oficjalnego ważenia na gali MMA Malika Montany Lexy ważyła 59 kg.

Czy Lexy Chaplin ma prawo jazdy?

Tak, Lexy posiada prawo jazdy. Jak poinformowała na swoim Instagram stories największy problem podczas egzaminu sprawiło jej parkowanie.

Foto: Instagram/lexychaplin

Lexy Chaplin – Walka MMA w HIGH League

Lexy Chaplin zadebiutowała w sportach walki na pierwszej gali MMA High League organizowanej przez znanego rapera Malika Montane, gdzie skrzyżowała rękawice z członkinią Teamu-X Natsu. Walka dwóch gwiazd wzbudziła tak duże zainteresowanie publiczności, że zyskała miano main eventu. Po bardzo zaciętej walce, która wprawiła wielu widzów w oniemienie Lexy przegrała jednogłośną decyzją sędziów. Podczas całej walki Lexy otrzymała nieocenione wsparcie od swojego byłego chłopaka i najlepszego przyjaciela Marcina Dubiela.

Foto: Instagram/lexychaplin

Instagram Lexy Chaplin

Na Instagramie gwiazda regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało jej się zgromadzić zawrotną liczbę 1,8 mln obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Lexy jest prawdziwą gwiazdą!

Lexy na Instagramie znajdziecie pod adresem: @lexychaplin

TikToku Lexy Chaplin

Lexy na TikToku zgromadziła ponad 2.6 miliona obserwujących i grubo ponad 70 milionów polubień. Jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Lexy na TikToku znajdziecie pod adresem:@lexychaplin

Czy wiesz wszystko na temat Lexy? Rozwiąż szybki QUIZ!

Foto: Instagram/LexyChaplin

SZTUKA I MODA POLECA