Monika Kołakowska – Wiesz o niej wszystko? [wiek, wzrost, chłopak, Wardęga, fitness]

Monika Kołakowska to popularna trenerka fitness, która swoją charyzmą i niespotykaną wiedzą zdobyła rzesze fanek w internecie. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie publikuje treningi dla kobiet, które chcą schudnąć lub po prostu utrzymać atrakcyjną sylwetkę.

Pierwsze filmy publikowała 7 lat temu i to wtedy zaczęła się jej kariera. Od zawsze podkreśla, że jej celem jest długie życie w zdrowiu i dlatego zajęła się tym, co robi. Specjalizuje się w tworzeniu intensywnych treningów, które pomagają spalać tkankę tłuszczową. Na jej kanale pojawiają się ćwiczenia interwałowe i tabaty. Zawsze podkreśla, że prócz ćwiczeń ważna jest również właściwa dieta i zdrowy tryb życia. W swoich filmach instruuje osoby ćwiczące, by pamiętały o odpowiedniej rozgrzewce i rozciąganiu. Zależy jej na odpowiedzialnym trenowaniu.

Monika prowadzi także prywatną grupę na Facebooku o dużo mówiącej nazwie „Fitnesski Moniki„, która zrzesza trenujące z nią dziewczyny. W publikowanych postach opowiadają one o efektach ćwiczeń i pokazują, jakie spektakularne metamorfozy przeszły dzięki ćwiczeniom internetowej gwiazdy fitness. Monika ma również własną kolekcję ubrań do ćwiczeń, którą współtworzy wspólnie z marką Decathlon.

Monika Kołakowska dała się poznać jako niezwykle skromna i serdeczna osoba, która jako influencer pomaga kobietom budować nie tylko piękne ciało, ale i pewność siebie. Jej fanki doceniają otwartość, spontaniczność i szczerość swojej trenerki. Czują się zmotywowane i chętnie ćwiczą z Moniką. Prywatnie jest miłośniczką psów. Podczas treningów, które publikuje często towarzyszą jej ukochane husky.

Ile lat ma Monika Kołakowska?

Popularna w internecie trenerka fitness Monika Kołakowska urodziła się 23 sierpnia 1988 roku i w 2022 skończy 34 lata.

Ile wzrostu ma Monika Kołakowska?

Monika nie należy do grona wysokich osób i ma około 170 cm wzrostu.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Monika Kołakowska?

Monika Kołakowska urodziła się 23 sierpnia, więc jej znak zodiaku to panna.

Czy Monika Kołakowska ma rodzeństwo?

Monika należy do szczęśliwego grona osób, które posiadają rodzeństwo. Gwiazda posiada siostrę Justynę.

Czy Monika Kołakowska ma chłopaka?

Monika Kołakowska jest w wieloletnim związku z popularnym Sylwestrem Wardęgą, który aktualnie przeżywa renesans swojej kariery w świecie internetu. Trzeba przyznać, że Monika z Sylwestrem są naprawdę piękną parą!

Skąd pochodzi Monika Kołakowska i gdzie aktualnie mieszka?

Nie mamy potwierdzonych informacji na temat miejsca pochodzenia Moniki. Gwiazda aktualnie mieszka wraz ze swoim partnerem w pięknym domu mieszczącym się w jednej z dzielnic Warszawy.

Instagram Moniki Kołakowskiej

Na Instagramie gwiazda regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało jej się zgromadzić prawie 300 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Monika jest prawdziwą gwiazdą internetu!

SZTUKA I MODA POLECA