Paulina Kozłowska [Kim jest?, ile ma lat?, chłopak, Ekipa]

O Paulinie Kozłowskiej zrobiło się głośno w internecie po tym, jak Mini Majk oficjalnie ogłosił, że jest jego dziewczyną. Fani Ekipy chcą wiedzieć wszystko o nowej osobie w domu Ekipy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czy Paulina Kozłowska należy do Ekipy Friza?

Na filmie u Wersow, na którym zadawała pytania Paulinie, mogliśmy dowiedzieć się, że piękna brunetka niedługo oficjalnie dołączy do Ekipy. Aktualnie oczekuje na chrzest nowego członka. Czekamy z niecierpliwością co wymyślą ekipowicze. Kuba Patecki w ramach chrztu przed przeprowadzką do domu Ekipy musiał wykonać 10 zadań (film na kanale Friza WYKONAŁ 10 EKSTREMALNYCH ZADAŃ BY Z NAMI ZAMIESZKAĆ).

Niewiele jeszcze wiadomo o nowej dziewczynie Mini Majka. Jest piękna, mądra i skromna. Liczymy, że jeszcze nie raz zobaczymy ją na filmach członków Ekipy, a może niedługo również na jej prywatnym kanale?

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Paulina Kozłowska?

Paulina urodziła się 6 stycznia 2002 roku. W tym roku skończyła 19 lata (2021).

Chłopak Pauliny Kozłowskiej

Paulina Kozłowska jest dziewczyną Mini Majka, o czym oficjalnie poinformował Majk na filmie, który zamieścił na swoim kanale 22 maja 2021.

Czy Paulina Kozłowska ma rodzeństwo?

Paulina nie posiada rodzeństwa. Jest jedynaczką.

Czy Paulina posiada tatuaż?

Aktualnie nie posiada tatuażu, ale znając członków Ekipy, to szybko jakiś może się pojawić.

Czy Paulina posiada zwierzaka?

W domu rodzinnym ma psa, ale możliwe, że niedługo w domu Ekipy pojawi się nowy mieszkaniec, bo razem z Mateuszem myślą o psie rasy chihuahua.

Czy Paulina uprawia jakiś sport?

Paulina przez pare lat trenowała siatkówkę. Niestety przez nadmiar nauki przerwała przygodę z tym pięknym sportem.

Instagram i TikTok Pauliny

Paulina jest bardzo aktywny na swoim Instagramie i TikToku. Prawie każdego dnia pojawiają się ciekawe relacje lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Pauliny: @paulinaakozlowska

TikTok Pauliny: @paulinaakozlowska

]

SZTUKA I MODA POLECA