Rafał Masny [Czy wiesz o nim wszystko?, wiek, wzrost, dziewczyna, Abstrachuje, kariera]

Rafał Masny to niezwykle popularny polski youtuber pochodzący z Warszawy. Ścieżkę kariery rozpoczął, zakładając razem ze znajomymi kanał Abstrachuje.tv. Kanał szybko zyskał popularność, ukazując w prześmiewczy sposób spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. To jednak nie wszystko, ponieważ może śmiało pochwalić się wieloma osiągnięciami w show-biznesie. 

Masny, podobnie jak dwóch pozostałych współtwórców słynnego kanału satyrycznego, wziął udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Na tym jednak nie poprzestał. Został prezenterem w innym programie „Lepiej późno niż wcale”, gdzie szybko zaczął udzielać się znacznie bardziej razem z uczestnikami. Dodatkowo był jednym z jurorów konkursu „Nieprzeciętni” organizowanego przez radio Czwórkę. 

Obecnie współtwórca kanału Abstrachuje zrezygnował z udziału w nim, ostatecznie oznajmiając światu decyzję o odejściu. Jako przyczynę swej decyzji podaje wypalenie zawodowe, a także przytłoczenie nadmiarem innych obowiązków.

Ile lat ma Rafał Masny?

Rafał Masny urodził się 6 lutego 1992 roku i aktualnie ma 30 lat (2022).

Ile wzrostu ma Rafał Masny?

Rafał Masny ma ok. 185 cm wzrostu.

Foto: Instagram/rmasny

Czy Rafał Masny ma dziewczynę?

Rafał ceni swoją prywatność i w internecie nie znajdziemy informacji o tej sferze jego życia.

Jakie studia skończył Masny?

Rafał studiował Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim.

Rafał Masny Abstrachuje

Rafał Masny wraz z kolegami Cezarym Jóźwikiem i Robertem Pasutem od 2012 roku prowadził na YouTubie kanał Abstrachuje.tv, który przez lata cieszył się ogromną popularnością. W 2021 Rafał odszedł z projektu.

Kanał „To już jutro

Przez pewien czas Rafał Masny prowadził na platformie YouTube kanał technologiczno/naukowy zatytułowany „To już jutro„. Po dłuższej przerwie wrócił do nagrywania na kanał ze zmienioną nazwą na „To już dziś”.

Podcast Rafała Masnego pt. „Radzisz”

Podcast pt. „Radzisz” to autorska audycja Rafała Masnego, który razem ze swoimi Gośćmi odpowiada na pytania słuchaczy. Pytania o tym jak żyć, jak dokonywać trafnych wyborów, jak radzić sobie z codziennymi rozterkami. Gośćmi gwiazdy było wiele wybitnych osób m.in. Piotrek Kędzierski, Jarosław Kuźniar czy Karol Strasburger.

Czy Rafał Masny zawalczy w MMA?

Nie mamy takiej informacji, ale niecierpliwie czekamy na taką informacje.

Instagram Masnego

Na Instagramie Rafał regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić pokaźną liczbę ponad 298 tys. obserwujących.

Rafała Masnego na Instagramie znajdziecie pod adresem:@rmasny

SZTUKA I MODA POLECA