Skuter Vespa 946 w specjalnej wersji Christian Dior już niedługo pojawi się w sprzedaży

Co łączy znanego producenta stylowych, włoskich skuterów Vespa z domem mody Christian Dior? Fakt, że obie marki powstały w 1946 roku, ale od tego roku już nie tylko to. Włoska marka Vespa i paryski dom mody Christian Dior nawiązały współpracę, której celem jest wprowadzenia na rynek skutera Vespa 946 w specjalnej wersji Christian Dior. Trzeba przyznać, że ich wspólne dzieło robi wrażenie!

Skuter Vespa 946 Christian Dior to współczesna edycja kultowego modelu Vespa 946, który został wprowadzony na rynek w 2012 roku i natychmiast stał się hitem wśród fanów marki ze względu na swój wygląd, konstrukcję nadwozia i wygodę.

Nowy model Vespy będzie produkowany we Włoszech, a za projekt odpowiada dyrektor kreatywna kolekcji damskich domu mody Dior, Maria Grazia Chiuri.

Specjalna edycja odznacza się ekskluzywnymi grafikami i elementami, które przywodzą na myśl obie marki. Siedzisko jest wykonane z niebieskiej skóry z ekskluzywnymi motywami Christiana Diora, które są również naniesione na futerał, kask i plecak.

Kremowobiały pojazd w limitowanej edycji pojawi się na rynku po oficjalnej premierze na wiosnę 2021 roku. Wyjątkowa Vespa będzie sprzedawana w butikach Dior na całym świecie. Kask, górna obudowa i plecak będą sprzedawane osobno.

Źródło:Vespa

SZTUKA I MODA POLECA