Unboxall [Paweł Smektalski – Czy wiesz o nim wszystko?, wiek, wzrost, dziewczyna, kariera]

Misja jest poważna! Bierzemy garnek, normalny nierdzewny, zbiegamy do samochodu, po drodze chwytając paczkę petard i odjeżdżamy na jakieś zadupie. Czas na zabawę… ale wyszedł kapiszon, kiepska ta eksplozja! To tylko zarys jednego z ostatnich odcinków youtubowego show Pawła Smektalskiego, znanego szerzej widzom jako THEUNBOXALL i zarazem ukłon w stronę jego najstarszych fanów.

Tak to się wszystko zaczęło…

Właśnie, zaczęło się wszystko w 2013 roku od masy wybuchów i pirotechnicznych wyczynów, a sam autor kanału tak to wspomina: „internet był dla mnie rzeczą nową, nieodkrytą i ciekawą, a sam tworzyłem materiały bez ujawniania mojej tożsamości”. Dzisiaj Paweł Smektalski, 24 letni Youtuber, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim internecie. Jego domeną jest (zgodnie z nazwą) „unboxing”, czyli pokazowe otwieranie paczek i zakupów na wizji. Brzmi mało atrakcyjnie? Nie w wykonaniu Pawła! Jego kanał doczekał się już ponad 1,6 miliona subskrybentów. Dobre branie ma też odrębny kanał z recenzjami… jego kota. Polecamy przy okazji filmik – poradę: „Jak użyć kota do zamachu?”

Były i kontrowersje…

Unboxall znany jest z nieco… wulgarnego języka. Obdarzony jest naprawdę szybkostrzelnym głosem i czasami wkradają się tam słowa uznawane za niecenzuralne. W 2019 roku influencer miał promować na swoim kanale miasto Kołobrzeg, jako osoba współpracująca już wcześniej z różnymi uznanymi markami. Jednak ostatecznie Urząd Miasta wycofał się z tej współpracy, wskazując na bulwarowy język youtubera w jego filmikach.

Ile lat ma Unboxall?

Niestety nie mamy oficjalnej informacji na temat wieku Paweła. Prawdopodobnie w tym roku skończy 23 lata.

Ile wzrostu ma Unboxall?

Unboxall nie należy do niskich osób i ma około 180 cm wzrostu.

Walka Unboxalla w MMA

Unboxall podpisał kontrakt na walkę w federacji FAME MMA. Podczas ostatniej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się, że jego pierwszym przeciwnikiem zostanie jeden z najpopularniejszych youtuberów Sergiusz Górski – TheNitroZyniak.

Instagram/theunboxall

Czy Unboxall ma dziewczynę?

Niestety nie posiadamy wiedzy na ten temat. Jeżeli masz potwierdzoną informację to koniecznie podziel się nią z nami!

Jak naprawdę nazywa się Unboxall?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Unboxall, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę youtuber ma na imię. Popularny influencer nazywa się Paweł Smektalski.

Instagram Unboxalla

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić sporą liczbę ponad 200 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Paweł jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Unboxalla na Instagramie znajdziecie pod adresem:@theunboxall

SZTUKA I MODA POLECA