Czy Louis Vuitton stworzył pudełko na pizzę?

Wśród akcesoriów zaprezentowanych na pokazie Louis Vuitton Men’s Fall/Winter 2021, znalazło się skórzane „pudełko na pizzę”, które jednak ma zupełnie inne przeznaczenie, niż transport tłustej pizzy.

Zaprezentowane przez Louis Vuitton pudełko pokryte skórą bydlęcą z monogramem o wymiarach 4x35x35,5 cm, które od strony wizualnej naśladuje pudełko po pizzy, faktycznie przeznaczone jest do przechowywania płyt winylowych lub innych akcesoriów niespożywczych. Pudełko Louis Vuitton ozdobione zostało nadrukowanym na wieczku napisem „LV SOUND DESIGN AND RECORD CLUB”. Detalami nawiązuje do dziedzictwa skórzanych kufrów Louis Vuitton. Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy, które mogliśmy zobaczyć podczas pokazu jesień/zima, ten dodatek jest inspirowany miłością dyrektora artystycznego LV Virgila Abloha do muzyki i podróży.

Pizza Box od Louis Vuitton zamykane jest złotym zewnętrznym zatrzaskiem. Podobnie jak w przypadku standardowego pudełka do pizzy, PIZZA BOX Louis Vuitton nie jest wyposażone w żaden uchwyt. W środku pokrytym gładką skórą znajdziemy dużo wolnego miejsca, która tylko czeka żeby przechować Twoje płyty winylowe.

Pudełko na pizze kosztuje 2090 dolarów czyli ponad 8 tys. złotych, co zdecydowanie nie jest małą kwotą, ale czy wątpicie, że zabraknie chętnych do zakupu? Jesteśmy pewni, że nie i będzie to naprawdę gorący produkt w ofercie LV. Produkt aktualnie nie jest dostępny na stronie Louisa Vuittona i prawdopodobnie trzeba go szukać w butikach marki.

SZTUKA I MODA POLECA