Tommy Hilfiger wraz z Miffy celebruje rok królika kapsułową kolekcją

W chińskim zodiaku królik symbolizuje optymizm, dowcip i szczęście - kolekcja Tommy x Miffy nawiązuje do tego nastawienia i zachęca do radosnego wyrażania siebie w Lunarnym Nowym Roku.

Tommy Hilfiger ogłasza premierę kapsułowej kolekcji Tommy x Miffy, inspirowanej postacią kreskówkowego króliczka Miffy. Kolekcja ta została stworzona z okazji Lunarnego Nowego Roku 2023 – Roku Królika i składa się z minimalistycznych elementów garderoby zdobionych charakterystycznym motywem Miffy. Kolekcja łączy w sobie klasyczny styl amerykański Tommy’ego z nowoczesnym designem.

Fot. Materiały prasowe

Nasza współpraca jest ucztą dla kreatywności i oddaje niepokornego, wesołego ducha marki,” mówi Tommy Hilfiger. „Króliczek Miffy odzwierciedla wiele naszych wartości: pragnienie poszukiwania przygód, otwartość na nowe doświadczenia i nieustannie pozytywne nastawienie. Kolekcja TOMMY X MIFFY to idealne połączenie zabawy i stylu preppy”.

Fot. Materiały prasowe

Kapsułowa kolekcja Tommy x Miffy składa się z 50 elementów odzieży sportowej dla mężczyzn, kobiet i dzieci oraz akcesoriów. Została ona stworzona z myślą o ponadczasowej elegancji, a klasyczne elementy stylu preppy zostały ozdobione charakterystycznym motywem króliczka Miffy. W kolekcji znajdziemy m.in. kurtki w stylu college, spodnie chino, koszulki rugby, uniwersyteckie swetry i czapki bejsbolówki, utrzymane w firmowych kolorach Tommy Hilfiger: bieli, czerwieni i niebieskim. W chińskim zodiaku królik symbolizuje optymizm, dowcip i szczęście – kolekcja Tommy x Miffy nawiązuje do tego nastawienia i zachęca do radosnego wyrażania siebie w Lunarnym Nowym Roku.

Fot. Materiały prasowe

Postać Miffy, stworzona przez niderlandzkiego pisarza i ilustratora Dicka Bruna w 1955 r., cieszy się sympatią od pokoleń. Książki o słynnym króliczku zostały sprzedane w ponad 85 milionach egzemplarzy na całym świecie, a Miffy stała się ikoną popkultury, uwielbianą zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Fot. Materiały prasowe

Kolekcja Tommy x Miffy będzie dostępna na oficjalnej stronie internetowej tommy.com, w sklepach stacjonarnych Tommy Hilfiger na całym świecie oraz u wybranych partnerów hurtowych.

Fot. Materiały prasowe

SZTUKA I MODA POLECA