Wojtek Gola – Czy wiesz o nim wszystko? [FAME MMA, wiek, wzrost, dziewczyna, kontrowersje, kariera]

Wojtek Gola znany jest przede wszystkim z bycia jednym z włodarzy federacji FAME MMA. FAME MMA to gala sportów walki na której w oktagonie mogą zmierzyć się twórcy internetowi oraz celebryci. Całość wydarzenia udostępniana widowni jest za pośrednictwem PPV. Dochody Goli z tytułu sprzedaży wejściówek oraz dostępu do gali liczone są w milionach złotych. Bycie jednocześnie włodarzem i szefem federacji czyni Wojtka rozpoznawalną osobę o bardzo wysokim statusie materialnym.

Wojtek Gola ma ponad 30 lat i pochodzi z Poznania. Zanim rozpoczął karierę influencera, studiował turystykę i rekreację. Do walk na galach jest niezwykle dobrze przygotowany, ponieważ jego pasją jest tajski boks, a także ćwiczenia na siłowni. Gola interesuje się również motoryzacją, a sam jest dumnym posiadaczem kilku motocykli. Polska poznała Wojtka, wtedy gdy był jednym z uczestników Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Jest to osoba niezwykle popularna, świadczyć może o tym ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie, a także ogromne zasięgi jego projektu na YouTube o nazwie SQUAD.

Ile lat ma Wojtek Gola?

Popularny celebryta i przedsiębiorca Wojtek Gola urodził się 1988 roku i w 2022 skończył 34 lata.

Ile wzrostu ma Wojtek Gola?

Wiele fanów zastanawia się ile wzrostu ma ich idol, popularny włodarz Fame MMA – Wojtek Gola. Według zgromadzonych przez nas informacji Wojtek jest wysoką osobą i liczy sobie 182 cm wzrostu.

SZTUKA I MODA POLECA