Wygoda połączona z elegancją, włoski kołnierzyk nowy męski trend!

Wielu mężczyzn szukając, złotego środka w tak zwanym ‘dress code’, zastanawia się jak połączyć elegancję z wygodą. Czy markowe koszulki męskie nadadzą się na każdą okazję? Czym charakteryzują się coraz popularniejsze koszule z włoskim kołnierzykiem? Czym kierować się przy wyborze kupna bermudów męskich? Są to niektóre kwestie, które warto rozważyć. 

  1. Klasyczny kołnierzyk włoski- dlaczego tak popularny wśród mężczyzn?
  2. Bermudy męskie- elegancja, czy wygoda?
  3. Markowe koszulki, złoty środek w męskim ‘dresscode’. 

Klasyczny kołnierzyk włoski- dlaczego tak popularny wśród mężczyzn? 

Czym różni się kołnierzyk włoski, od zwykłego kołnierzyka? Najbardziej charakterystyczną cechą kołnierzyka włoskiego są jego szeroko rozstawione wyłogi. Czasem kąt między nimi jest większy niż 180 stopni. Szczególnie korzystnie prezentuje się z garniturami. Model ten, szczególnie nadaje się, na takie okazje jak, śluby, bale, bankiety, ale też zdaje egzamin na mniej oficjalnych spotkaniach. Wystarczy rozpiąć jeden guzik, a nada się również do dżinsów i sportowej marynarki. Jak widać, jest to typ koszuli, który znajdując, się w męskiej garderobie nada się na różnego rodzaju okazje, zapewniając przy tym wygodę, jak i elegancję.  

Bermudy męskie-elegancja, czy wygoda? 

Dobrej jakości spodenki, to podstawa, każdej męskiej garderoby. Pomimo tego, że dzisiejsze bermudy męskie różnią się od swojego pierwowzoru, można je założyć niemal na każdą okazję. Zapewniają nie tylko komfort, ale i nowoczesny wygląd. Czym się charakteryzują? Są to krótkie spodnie, które zazwyczaj sięgają przed kolano, można je nosić na co dzień, jeśli okazja nie jest zbyt formalna. Wiele osób przyzna, że jest to świetne rozwiązanie na cieplejsze dni.  Spodnie te świetnie komponują się zarówno ze sportowym T-shirtem, jak i koszulą. 

Markowe koszulki, złoty środek w męskim ‘dress code’. 

Choć, może się wydawać, że to najbardziej podstawowa część z  męskiego ubioru, warto przykładać do niej sporą uwagę. Dobrej jakości, markowe koszulki męskie, nadadzą się na praktycznie każdą okazję, ponieważ to idealna baza do tworzenia różnych stylizacji. Możemy mieć pewność, że dobierając odpowiednią koszulkę, dobrej marki możemy nadać naszej stylizacji ponadczasowy, i świetny wymiar. Warto, przy tym pamiętać, że ważna  jest również jakość materiału i dopasowanie do naszej sylwetki. Jak widzimy, jest wiele możliwości zestawiania ubrań, które nie tylko mogą być eleganckie, ale i wygodne.

Zobacz również