Buty LEGO Adidas Superstar

Wyglądają rewelacyjnie, ale niestety nie założysz ich na nogi. LEGO Adidas Superstar to buty zbudowany z klocków LEGO. Jest to zabawka do złożenia oryginalnego czarno-białego Adidasa Superstar wraz ze sznurowadłami i specjalnym pudełkiem na buty.

Ten najnowszy wspólny projekt dwóch gigantów jest idealną repliką oryginalnego modelu Superstar z charakterystycznym czubkiem i trzema paski. Replika LEGO, w przeciwieństwie do skórzanego oryginału, zawiera klocki LEGO tworzące cholewkę, palce, piętę i trzy paski wraz z innymi częściami.

Buty LEGO Adidas Superstar

LEGO Adidas Originals Superstar zawiera prawdziwe sznurowadła, które możesz zawiązać w dowolny sposób. Sneakersy będą dostarczane z zbudowaną z klocków podstawką, aby odpowiednio wyeksponować but na wystawce w naszym domu.

Buty LEGO Adidas Superstar

W ramach współpracy LEGO i Adidas wypuściły szereg ubrań, trampek i innych niezbędnych części garderoby. Oparty na prawdziwym bucie zestaw składa się z 731 części (klocków) i dostępny jest w rozmiarze UK7/US7,5.

Buty LEGO Adidas Superstar

Buty będą zapakowane w wyjątkowe pudełko zaprojektowane tak samo jak oryginał z etykietą zawierającą informacje o zestawie LEGO Adidas Superstar. Jeżeli zastanawiasz się ile będą kosztować, to mamy dla Ciebie dobrą informacje – nie jest źle. Cena na stronie producenta wyniesie 79,99$, a do sprzedaży mają trafić już 1 lipca 2021.