Ekskluzywna walizka inspirowana Porsche 911 od RIMOWA

Robert Ader, dyrektor ds. marketingu Porsche AG, dodaje: „Partnerstwo z RIMOWA wydawało się naturalne dla obu zespołów od samego początku – dla mnie jest to zawsze wskaźnik, że wartości naszej marki świetnie się pokrywają. Miejmy nadzieję, że wynik wzbudzi entuzjazm fanów obu marek”

Dwie legendarne niemieckie firmy, RIMOWA i Porsche, połączyły siły, tworząc coś, co wydaje się najbardziej naturalną współpracą, która tylko czeka, aby się wydarzyć. Walizka Rimowa x Porsche Hand-Carry Case Pepita to akcesorium z limitowanej edycji, które jest hołdem dla dziedzictwa designu obu marek. Rimowa x Porsche Hand-Carry Case Pepita jest inspirowany pierwszą generacją Porsche 911 i łączy je z rozpoznawalną estetyką rowkowanego aluminium firmy RIMOWA. Detale o wysokim połysku, srebrne lustrzane wykończenie, czarne skórzane paski przymocowane do polerowanych uchwytów w kształcie herbów naśladujących tradycyjne paski na masce oraz autentyczne logo Porsche dumnie umieszczony na przodzie obudowy sprawiają, że ta limitowana edycja jest ukłonem w stronę entuzjastów samochodów i miłośników podróży.

Nawiązania do legendarnego modelu 911 znajdziemy na zewnątrz, ale także wewnątrz luksusowej walizki. Zapinana na zamek kieszeń w kształcie litery U i pasek w kształcie litery X, który wzorowany jest na pasach bezpieczeństwa. Inne elementy inspirowane 911 to nadrukowane logo Porsche i żółta etykieta instruktażowa oraz zestaw naklejek RIMOWA x Porsche Pepita. Dyrektor ds. marketingu marki RIMOWA Emelie De Vitis komentuje: „Jesteśmy podekscytowani, widząc, że ta doniosła współpraca łączy dwie legendarne niemieckie marki. Nasza współpraca świętuje niezrównaną jakość niemieckiego wzornictwa, ponieważ oboje włożyliśmy nasze bogactwo wiedzy w jedyne w swoim rodzaju dzieło”.

Foto: Porsche

Robert Ader, dyrektor ds. marketingu Porsche AG, dodaje: „Partnerstwo z RIMOWA wydawało się naturalne dla obu zespołów od samego początku – dla mnie jest to zawsze wskaźnik, że wartości naszej marki świetnie się pokrywają. Miejmy nadzieję, że wynik wzbudzi entuzjazm fanów obu marek”. RIMOWA wyprodukuje tylko 911 egzemplarzy Hand-Carry Pepita. Produkt będzie dostępny w wybranych sklepach Rimowa i u dealerów Porsche na całym świecie już od 21 kwietnia 2022.

SZTUKA I MODA POLECA