Sylwia Przybysz – Czy wiesz o niej wszystko? [wiek, wzrost, chłopak, dzieci, siostra, kariera]

O tym, że platforma YouTube to taka medialna trampolina, z której można się odbić i wskoczyć do świata wielkich celebrytów, przekonało się już całkiem wielu. To tam zaczynał Justin Bieber, a dzisiaj? Kawior, szampan, dzikie plaże… Przykładem polskiego sukcesu, zresztą też muzycznego, jest dumna obywatelka Ciechanowa – youtuberka i piosenkarka Sylwia Przybysz.

Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy Sylwia na swoim świeżo założonym kanale zaczęła prezentować światu własne covery światowych hitów. Dwa lata później razem z Janem Dąbrowskim (obecny partner, przyszły mąż) nagrała przeróbkę piosenki Disneya “Miłość rośnie wokół nas”. No i miłość rozkwitła, między tymi youtuberami… Już rok później Sylwia Przybysz stała się laureatką konkursu YouTube dla młodych talentów – Young Stars 2015.

Nie minęło dużo czasu, kiedy Sylwią zainteresowały się wytwórnie muzyczne. Rok 2016 przyniósł ze sobą pierwszy album „Plan” nagrany w kooperacji z niezwykle popularną Verbą. Choć po pięciu płytach na razie nie widać na horyzoncie nowego wydawnictwa, to Sylwia wraz z partnerem nadal prężnie działają na YouTube. Prezentują tam urocze filmiki z własnego życia, pokazując światu rodzinne perypetie z udziałem dwóch słodkich córeczek. Na antenie „Dzień Dobry TVN” ogłosili swoją decyzję o bliskim ślubie…

Ile lat ma Sylwia Przybysz?

Popularna w internecie piosenkarka i influencerka Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku i w 2022 skończ 24 lata.

Ile wzrostu ma Sylwia Przybysz?

Sylwia nie należy do grona wysokich osób i ma około 169 cm wzrostu.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia, więc jej znak zodiaku to panna.

Czy Sylwia Przybysz ma rodzeństwo?

Tak! Sylwia Przybysz posiada bardzo liczne rodzeństwo. Na szczególną uwagę zasługuje siostra Olga Przybysz, która również realizuje się jako piosenkarka i możecie ją kojarzyć z programu The Voice of Poland. W lipcu 2021 roku Olga wyszła za ukochanego Adriana, a w październiku 2021 narodziła się ich córeczka Zosia. W skład licznej rodziny wchodzą jeszcze dwie siostry Ania i Patrycja oraz brat Oskar.

Czy Sylwia Przybysz ma dzieci?

Tak, Sylwia Przybysz posiada wraz ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim dwie wspaniałe córeczki Pole i Nele.

Czy Sylwia Przybysz ma chłopaka?

Niestety dla fanów Sylwi mamy złą wiadomość. Serce prześlicznej gwiazdy od już od wielu lat jest zajęte przez znanego influencera Jana Dąbrowskiego. Para posiada dwie wspaniałe córeczki Pole i Nele.

Skąd pochodzi Sylwia Przybysz i gdzie aktualnie mieszka?

Sylwia Przybysz pochodzi i mieszka wraz ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim w miejscowości Szczuki w województwie Mazowieckim.

Instagram Sylwi Przybysz

Na Instagramie gwiazda regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało jej się zgromadzić prawie 2 mln. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Sylwia jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Sylwie Przybysz na Instagramie znajdziecie pod adresem: @sylwiaprzybysz

SZTUKA I MODA POLECA