Dizowskyy – Czy wiesz o nim wszystko? [Przemysław Woźnica, wiek, wzrost, dziewczyna, kariera]

„Nagrywam gry i mam z tego frajdę” – czyli krótko i na temat. Tak swój kanał na YouTube scharakteryzował jego właściciel i założyciel – Przemysław Woźnica vel Dizowskyy. O ile jednak większość youtuberów nagrywających filmiki z gier prezentuje naprawdę rozbudowane serie „let’s play”, on skupia się raczej na formach krótszych.

Urodzony w roku 1994 youtuber zaczynał jeszcze przed erą YouTube. Dał się poznać ze swojego udziału w zawodach esportu i odniósł w tej kwestii nawet niemałe sukcesy w zagranicznych ligach. Fani pokochali go jednak najbardziej za krótkie serie z gier indie i horrorów. Sam Disowskyy specjalizuje się zresztą w grach, w których element survivalu stawiany jest na pierwszym miejscu. Jeśli trzeba przetrwać apokalipsę zombie, to jest facet odpowiedni do tego zadania! Tak naprawdę wystarczy odpalić dowolny filmik Przemka, by poczuć się jak w innym świecie. Z ekranu sączy się tajemniczy klimat a narracja dorównuje najlepszym produkcjom filmowym. Nic dziwnego, że w całym zalewie kanciastych i sztywnych produkcji na YouTube, Disowskyy wytacza nowe trendy w rozrywce gamingowej.

Ile lat ma Dizowskyy?

Popularny youtuber Przemysław Woźnica znany również jako Disowskyy urodził się 26 kwietnia 1994 roku i w 2022 skończy 28 lat.

Ile wzrostu ma Dizowskyy?

Przemek należy do grona wysokich osób i ma około 182 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Dizowskyy?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Disowskyy lub ze skrótu Dis, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Przemysław Woźnica.

Jak na drugie imię ma Dizowskyy?

Niestety nie mamy informacji na temat drugiego imienia Przemka.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Dizowskyy?

Przemysław Woźnica lub po prostu Dizowskyy urodził się 26 kwietnia, więc jego znak zodiaku to byk.

Czy Dizowskyy ma rodzeństwo?

Według naszych informacji Disowskyy jest jedynakiem i nie posiada rodzeństwa.

Czy Dizowskyy ma dziewczynę?

Serce Przemka jest zajęte na stałe przez piękną blondynkę z którą niedawno wziął ślub!

Skąd pochodzi Dizowskyy i gdzie aktualnie mieszka?

Dizowskyy lub po prostu Przemysław Woźnica pochodzi z Zabrza i aktualnie tam mieszka.

Instagram Disa

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić ponad 260 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Przemek jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Przemka na Instagramie znajdziecie pod adresem:@dizowskyy

SZTUKA I MODA POLECA