iPhone 14 Pro za prawie 600 tys. złotych!

Obudowa telefonu została wykonana w stylu samochodów wyścigowych z lat 30., takich jak Blue Bird Campbella, który ustanowił rekord świata w prędkości na torze Daytona. Zdobione mierniki prędkości i przełączniki tworzą obraz deski rozdzielczej super samochodu, który zapoczątkował wielką kolekcję zegarków Rolex Daytona.

Produkty Apple nigdy nie należały do najtańszych, ale czy jesteś w stanie zapłacić ponad 600 tys. złotych za wyjątkowego iPhone 14 Pro w specjalnej wersji przygotowanej przez legendarną firmę Caviar? Co otrzyma przyszły właściciel? Elementy odlewane z 18k złota oraz wbudowany zegarek szwajcarskiej firmy Rolex…

Zegarek Rolex jest idealnym wyborem dla osób, które celują wysoko i dążą do perfekcji. Nic dziwnego, że jedna z najsłynniejszych kolekcji tej luksusowej marki – Daytona – jest poświęcona wyścigom i została zaprojektowana dla profesjonalnych kierowców. Pierwszym ambasadorem kolekcji był kierowca wyścigowy Malcolm Campbell – autor rekordów świata w prędkości lądowej. Przekraczanie ludzkich możliwości i praw natury było jego życiowym celem i najważniejszym osiągnięciem.

Rzemieślnicy z Caviar również dążą do ciągłego przewyższania swoich osiągnięć. Tym razem celem był imponujący iPhone 14 Pro z zegarkiem Rolex wbudowanym w obudowę. Złoty Rolex Daytona to dzieło sztuki samo w sobie. A teraz łączy się z najnowszym smartfonem Apple.

Zegarek Rolex nie jest jedynym dodatkiem do iPhone’a, ale częścią artystycznej kompozycji, która oddaje hołd historii kolekcji Rolex Daytona. Obudowa telefonu została wykonana w stylu samochodów wyścigowych z lat 30., takich jak Blue Bird Campbella, który ustanowił rekord świata w prędkości na torze Daytona. Zdobione mierniki prędkości i przełączniki tworzą obraz deski rozdzielczej super samochodu, który zapoczątkował wielką kolekcję zegarków Rolex Daytona.

Cena limitowanego iPhone 14 Pro Max 1TB, która wyjdzie z pracowni Caviar nie jest niska i wynosi $135 750, czyli aktualnie ok. 600 tys. złotych.

Źródło:Caviar

SZTUKA I MODA POLECA