Kim jest Ludwiczek z kanału Top Top News?

Ludwiczek z kanału „Top Top News” niczym rozpędzony pociąg Pendolino zyskał sympatie widzów, jak i ogromną ilość subskrypcji. Wszystko za sprawą wywiadów, które przeprowadził podczas gali FAME MMA. Nieszablonowe pytania, wyszukane dowcipy i zaraźliwy śmiech, to jego asy w rękawie. Jeżeli masz głód wiedzy o Ludwiczku i chcesz wiedzieć o nim więcej, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Ludwiczek wszedł na scenę polskiego Youtuba z przytupem. W ekspresowym czasie zgromadził ponad 100 tys. subskrybentów swojego kanału. Cała przygoda nowej wschodzącej gwiazdy zaczęła się podczas gali FAMME MMA, na której miał swój dziennikarski debiut i jak sam powiedział na jednym z filmów, były to pierwsze wywiady w jego życiu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne filmy na jego kanale w serwisie YouTube!

Ile lat ma Ludwiczek?

Wiele osób zastanawia się ile lat ma Ludwiczek. Odpowiedzi na to pytanie udzielił sam Ludwiczek podczas jednego z wywiadów na swoim kanale. Dziennikarz aktualnie ma 21 lat.

Ile wzrostu ma Ludwiczek?

Ludwiczek należy do niskich osób i ma ok. 163 cm wzrostu.

Skąd pochodzi Ludwiczek?

Ludwiczek pochodzi z małego miasta w województwie zachodniopomorskim o nazwie Golczewo.

Jak ma na imię Ludwiczek?

Wiele osób myśli, że znany z kanału TOP TOP NEWS Ludwiczek ma na imię Ludwik, jednak nie jest to prawda, ponieważ prawdziwe imię popularnego reportera to Kacper. Pseudonim, którym posługuje się Kacper ma nawiązywać do postaci z serialu animowanego „Świat według Ludwiczka”.

Co studiuje Ludwiczek?

Według informacji, które możemy znaleźć w internecie Ludwiczek studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Ludwiczek
Foto: Facebook/Kacper-Ludwiczek

Masz więcej informacji na temat Ludwiczka? Napisz do nas: [email protected]