Kapsułowa kolekcja wieczorowych butów i torebek KAZAR CELEBRATION

W kolekcji KAZAR CELEBRATION znajdziemy szeroki wybór zmysłowych sandałów i lekkich klapków na obcasach o różnej wysokości. Miłośniczki szpilek będą zachwycone wysokimi, smukłymi obcasami, a dla kobiet stawiających sobie komfort na pierwszym miejscu, KAZAR ma modele z niższym, bardziej stabilnym słupkiem i niewielkimi obcasami w modnym kształcie klepsydry.

Foto: KAZAR

Sezon imprez i towarzyskich spotkań jest otwarty, a marka KAZAR zaprasza do wspólnego celebrowania tych uroczystych chwil. Chcą, aby każde z tych wyjątkowych momentów było odpowiednio oprawione i stylizowane, aby zostało zauważone i zapamiętane. Dlatego powstała kapsułoa kolekcja wieczorowych butów i torebek CELEBRATION, która ma podkreślić szczególność tych chwil i dodać im blasku w stylu glamour.

W kolekcji KAZAR CELEBRATION znajdziemy szeroki wybór zmysłowych sandałów i lekkich klapków na obcasach o różnej wysokości. Miłośniczki szpilek będą zachwycone wysokimi, smukłymi obcasami, a dla kobiet stawiających sobie komfort na pierwszym miejscu, KAZAR ma modele z niższym, bardziej stabilnym słupkiem i niewielkimi obcasami w modnym kształcie klepsydry. Buty z kolekcji Celebration są ozdobione kryształami, piórami oraz lśniącymi złotymi lub srebrnymi skórami, dzięki czemu mogą pełnić rolę biżuterii i doskonale uzupełniać nie tylko świąteczne, ale także sylwestrowe i karnawałowe stylizacje.

Kolorystyka kapsuły CELEBRATION to przede wszystkim ponadczasowa czerń i wyrafinowany odcień bordo, a także kremowa odsłona bieli. Wieczorowy charakter został podkreślony delikatnie połyskującym satynowym wykończeniem. Na uwagę zasługuje elektryzujący pomarańcz, który pojawia się na niewielkiej torebce w całości wykonanej z piór. Nie sposób oderwać od niej wzroku!

Kolekcja CELEBRATION zawiera także szeroki wybór eleganckich torebek na delikatnych paskach lub łańcuszkach, które stanowią idealne wykończenie każdej stylizacji na wyjątkowy wieczór. Do wyboru są małe pudełkowe torebki do noszenia w dłoni oraz nieco większe modele przeznaczone do noszenia na ramieniu. Te wyjątkowe w designie torebki przyciągają wzrok dzięki zdobieniom, takim jak błyszczące kamienie, kryształy lub pióra.

Wyjątkowy charakter kapsułowej kolekcji KAZAR CELEBRATION w pełni oddaje sesja zdjęciowa autorstwa Tatiany i Karola Pacewicz.

SZTUKA I MODA POLECA