Jak dodać relację na Instagram z komputera?

Wiele osób korzysta z Instagrama na komputerze i zastanawia się jak można dodać relacje instastories nie używając aplikacji w telefonie. Jest proste rozwiązanie, które Ci to umożliwi, ale będzie to wymagało kliku kliknięć.

Instagram kojarzy się głównie z aplikacją w naszym smartfonie, dlatego nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest on dostępny również w przeglądarce komputera takiej jak Chrome czy Safari. Choć wymaga to kilku korków, istnieje sposób na dodanie relacji na Instagram z komputera. W tym artykule znajdziesz krótką instrukcję, jak to zrobić.

Jak dodać relację na Instagram z komputera z przeglądarką Safari?

Jeżeli chcemy dodać relacje na Instagram za pomocą komputera, to niezbędne będzie wykonanie kilku kroków w naszej przeglądarce, w tym przypadku w Safari.

1) Wchodzimy w Ustawienia.

2) Wchodzimy w zakładkę Zaawansowane i zaznaczamy pole „Pokazuj menu Programowanie na pasku menu„.

3) W górnym menu wchodzimy w pozycje Programowanie -> Agent użytkownika -> Safari – iOS 16.0 – iPhone (U siebie możesz mieć inny numer wersji systemu).

4) Naszym oczą ukarzę się widok przypominający ten ze smartfona. Złap bok okna przeglądarki i zwiń ją maksymalnie – ekran smartfona ma mniejszą szerokość, niż ekran komputera.

5) Po wykonaniu powyższych korków wystarczy kliknąć ikonę aparatu obok loga Instagram, wybrać odpowiednie zdjęcie i gotowe.

SZTUKA I MODA POLECA