Julia Żugaj [Kim jest Julia Żugaj?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Chłopak, Instagram i TikTok]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jedną z członkiń projektu jest Julia Żugaj. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej influencerce, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Jeżeli interesuje Cię Julia Żugaj i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma chłopaka? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Julia Żugaj?

W internecie możemy znaleźć informacje, że Julia Żugaj urodziła się 2 lipca 1999 roku.

Julia Żugaj wzrost

Według informacji, które możemy znaleść w internecie, Julia ma około 167 cm wzrostu.

Foto: Instagram/JuliaZugaj

Czym interesuje się Julia?

Julia jest osobą ciekawą świata i posiada szeroki wachlarz zainteresowań do których należy m.in. taniec, makijaż czy moda.

Czy Julia Żugaj ma rodzeństwo?

Tak, Julia ma młodszą siostrę Sonię.

Julia Żugaj chłopak

Tak, Julia ma chłopaka. Wybrankiem jej serca jest Maciek Ejsmont posługujący się pseudonimem Sheo, który również wchodzi w skład Team X 2. Para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Foto: Instgaram/JuliaZugaj

Czy Julia ma zwierzątko?

Tak, Julia posiada pieska rasy Papillon, który nosi imię Lilka. Co ciekawe piesek posiada swój profil na Instagramie (@lilka_coolpiesek). Julka bardzo kocha swojego pieska i bardzo często możemy go zobaczyć w jej mediach społecznościowych. Nic dziwnego ponieważ, pieski tej rasy są nie tylko przepiękne i słodkie, ale również mają wiele zalet, są m.in. inteligentne, przyjazne, energiczne, wesołe i czujne.

Julia Żugaj – Team X 2

Julia jest członkinią youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Instagram Juli

Na Instagramie gwiazda zgromadziła już prawie 800 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Julia regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży.

Julie na Instagramie znajdziecie pod adresem: @juliazugaj

Julia na TikToku

Julia na TikToku zgromadził ponad 2 milion obserwujących i prawie 84 miliony polubień. Jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Julie na TikToku znajdziecie pod adresem: @juliazugaj

Wiesz wszystko o Julii Żugaj? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA