Kolekcja Olaf Hajek x Medicine

Jak mówi Olaf - lubię łączyć sztukę z modą, by przekraczać granice. Moda i sztuka tworzą razem wyjątkowe połączenie, przynosząc wszystkim dużo radości i zabawy.


Olaf Hajek jest jednym z najbardziej znanych niemieckich ilustratorów i artystów wizualnych. Mieszka w Berlinie, ale jego talent jest doceniany na całym świecie. Teraz jego prace zostały wykorzystane w kolekcji Medicine, która zawiera ubrania z jego ilustracjami.

Foto: Materiały prasowe

Olaf Hajek nie pozwala przejść obojętnie obok swoich dzieł. Jego sztuka łączy fantazję z realizmem, dając odbiorcy szerokie pole do interpretacji. Ponieważ w Medicine kreatywność stawiana jest na pierwszym miejscu, marka postanowiła przenieść twórczość tego artysty na ubrania, akcesoria oraz dekoracje do domu. Jego prace były dotychczas publikowane m.in. w „The New York Times”, „The Guardian” i „Vogue”, a sam artysta współpracował z takimi markami jak Bacardi, Swatch, Mont Blanc, Apple, Chevrolet, Mercedes Benz, Pirelli, Coca Cola i Wall Street Journal. W tym sezonie do tego grona dołącza także Medicine.

Foto: Materiały prasowe

Każdy, kto miał możliwość pracować z Olafem Hajkiem, mówi o wyjątkowej aurze, jaką roztacza wokół siebie jego sztuka. „Przeniesienie twórczości tego artysty na ubrania to doświadczenie pozwalające zbliżyć się każdemu odbiorcy do fantastycznego świata kolorów, symboli i ukrytych znaczeń, którymi operuje”.

MÓWI DYREKTOR ARTYSTYCZNA MEDICINE, KAROLINA STAWSKA

Jak mówi Olaf – lubię łączyć sztukę z modą, by przekraczać granice. Moda i sztuka tworzą razem wyjątkowe połączenie, przynosząc wszystkim dużo radości i zabawy. Jeśli więc chcesz się wyróżnić, szukasz swoich alternatywnych dróg wyrazu, sięgnij po kolekcję Olaf Hajek x Medicine, by Twoje ubrania „przemówiły”! Łącz je ze sobą dowolnie, mieszkaj style i faktury. Niech Twoje ubranie będzie „galerią sztuki”, która podkreśli Twój indywidualizm.

Foto: Materiały prasowe
Foto: Materiały prasowe

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine

Fotograf: Bartek Wieczorek / Visual Crafters 

Stylista: Karolina Gomółka / Medicine

Make-up & Włosy: Kristin Røs / Basics Berlin 

Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki, Radek Nieroda / ilike-photo.com

Modelka: Aga Cioska / Milk Model Management

Asystent Fotografa: Wojtek Affek

Asystent Stylisty: Mariola Homoncik

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com

Reżyser / Operator: Michał Grzeszczakowski / Art Faces

Montaż Offline: Sara Sukiennik

Montaż Online: Maja Tokaj

Sound Design: Ewa Poniatowska / Art Faces

SZTUKA I MODA POLECA