Malwina Wędzikowska [Kim jest?, ile ma lat?, partner, kariera, choroba, Instagram gwiazdy]

Malwina Wędzikowska to aktualnie jedna najpopularniejszych i najbardziej cenionych stylistek gwiazd. Gwiazda możemy spotkać również w roli scenografa i kostiumografa czy prezenterki telewizyjnej. Malewina świetnie sobie radzi również w internecie. Jej profil na Instagramie obserwowany jest przez ponad 100 tys. fanów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Malwinie Wędzikowskiej, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Ile lat ma Malwina Wędzikowska?

Malwina urodziła się 24 lutego 1982 roku w Łodzi. Aktualnie ma 39 lat.

Jakie wykształcenie ma Malwina Wędzikowska?

Gwiazda w 2005 ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Co łączy Annę Wędzikowską z Malwina Wędzikowską?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że Anna Wędzikowska jest kuzynką Malwiny Wędzikowskiej.

Kariera Malwiny Wędzikowskiej

W 2017 roku Malwina za kostiumy do reklamy „BAL” z serii spotów Allegro otrzymała jedną z najważniejszych nagród w branży – główną nagrodę w kategorii „Warsztat Audio Video” konkursu KTR organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Była scenografem etiud filmowych Śnieg oraz Koma w reżyserii Michała Sobieraja. Jako kostiumograf pracowała między innymi przy licznych etiudach filmowych oraz produkcjach telewizyjnych. Była ekspertem w programie Druga twarz i prowadziła program Ostatnia szansa na kanale TTV.

Jest stylistką Maryli Rodowicz.

Czy Malwina Wędzikowska ma partnera?

Aktualnie nie ma informacja żeby Malwina była z kimś związana. W latach 2010–2015 jej mężem był producent i reżyser telewizyjny Rinke Rooyens, który aktualnie związany jest z Joanna Przytakiewicz. W mediach krążyły plotki na temat romansu gwiazdy z Kubą Wojewódzkim, ale jak się później okazało były nieprawdziwe.

Problemy zdrowotne Malwiny [choroba]

W 2019 roku Malwina poinformowała, że zmagała się z poważną chorobą i walczyła o życie. Lekarze podejrzewali sepse. Musiała przejść operacja, a w normalnym funkcjonowaniu pomagały jej leki przeciwbólowe. Na całe szczęście wszystko skończyło się pozytywnie.

Instagram Malwiny Wędzikowskiej

Malwina jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie dzieli się swoim życiem ze swoimi fanami.

Instagram: @MalwinaWedzikowska

SZTUKA I MODA POLECA