Mikołaj Konopskyy [Czy wiesz o nim wszystko?, wiek, wzrost, dziewczyna, kariera]

Jaki jest stan polskich mediów każdy widzi. Zaangażowane mniej lub bardziej w wojenkę polityczną, nie zawsze dostarczają tego do czego zostały powołane – rzetelnych i obiektywnych informacji. Szczęśliwie z pomocą przychodzi kanał na YouTube, który oferuje przegląd najnowszych newsów ze świata internetu i nie tylko. Prowadzi go Mikołaj noszący intrygujące nazwisko – Konopskyy. Niestety ostatnio youtuber znalazł się w ogniu krytyki przez publikacje niezweryfikowanych informacji dotyczących tzw. „Afery Leksia”. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na jego temat, to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca!

Swoją karierę zaczął od grania… A dokładnie od „Fortnite”, na którym się wybił i został zauważony przez społeczność, nie tylko graczy. Urodził się w 2002 roku i mieszka obecnie we Wrocławiu, choć pomieszkiwał całkiem długo w Anglii. 

Konopskyy to youtuber, który niestrudzenie tropi różne newsy i sensacje ze świata innych celebrytów internetowych. Wyszukuje rozmaitych smaczków z Tic-toca, Twittera, Instagrama czy YouTube i prezentuje je w atrakcyjnej formie na swoim kanale. Sam kanał doczekał się łącznie, uwaga, już ponad 130 milionów wyświetleń! Całkiem zacnie, jak na takiego młodego dżentelmena.

Diss z Wardęgą

Społeczność internetowa pasjonuje się ostatnimi czasy ze swoistym dissem, jaki Mikołaj Konopskyy podjął ze słynnym Sylwestrem Wardęgą. Choć całą akcję panowie traktują raczej z lekkim przymrużeniem oka, to padają całkiem mocne oskarżenia z obu stron. Ciekawe co przyniesie w tym temacie najbliższy czas? Wyświetlenia w każdym razie idą zdecydowanie w górę…

Ile ma lat Konopskyy?

Wiele osób interesuje wiek ich idola – Konopskiego. Również zastanawiasz się ile youtuber może mieć lat? Konopskyy urodził się 1 września 2002 roku w Dzierżoniowie i w tym roku skończy 20 lat (2022).

Ile wzrostu ma Konopskyy?

Konopskyy należy do wysokich mężczyzn i ma około 190 cm wzrostu.

Jak ma na imię Konopskyy?

Popularny youtuber Konopskyy nosi bardzo ładne imię Mikołaj.

Instagram Mikołaja Konopskiego

Na Instagramie Mikołaj regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić pokaźną liczbę ponad 240 tys. obserwujących.

Mikołaja Konopskiego na Instagramie znajdziecie pod adresem:@konopskyy_

SZTUKA I MODA POLECA