Natsu [Kim jest Natalia Karczmarczyk?, ile ma lat?, ile ma wzrostu? partner, kariera, afera, serial szkoła, Instagram i TikTok gwiazdy]

REKLAMA

Natalia „NATSU” Karczmarczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości na polskim YouTube. Należy do grupy youtuberów mieszkających pod jednym dachem o nazwie Team X. Posiada ponad 1 milion obserwujących na Instagramie oraz ponad 1 milion subskrybcji na YouTubie! Te liczby mówią same za siebie. Mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej influencerce koniecznie przeczytaj ten artykuł.

REKLAMA

Natalia „Natsu” Karczmarczyk jest członkinią grupy youtubowych twórców mieszkających pod jednym dachem o nazwie „TEAM X”. Gwiazda zaistniała dla szerszej publiki za sprawą udziału w paradokumentalnym serialu „Szkoła, w którym wcielała się w rolę Ewy.

Członkami tej grupy są również:
  • Sheo – Marcin Ejsmont
  • Monia Kociołek
  • Piechu – Karol Pieszko
  • Czaro Nykiel
  • Julia Żugaj
  • Patrycja Mołczanow
  • Leksiu

Ile lat ma Natsu?

Natsu aktualnie ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku. W internecie możemy znaleźć informacje, że influencerka pochodzi ze Śląska.

Czy Natsu ma chłopaka?

Nie ma aktualnie informacji czy Natalia jest w związku. Przez kilka lat była związana z chłopakiem posługującym się pseudonimem „PRIMY aka KILLA„. W ostatnim czasie z konta instagramowego partnera zniknęły wspólne zdjęcia z Natsu, co wywołała masę insynuacji i pytań wśród fanów.

Ile wzrostu ma Natsu?

Natalia nie podzieliła się z fanami informacją na temat wzrostu. W jednym ze swoich filmów zawarła informacje, że jest niską osobą.

Afera z udziałem Natsu

Natalia w przeszłości występowała przed kamerkami, pokazując publiczności swoje wdzięki. Często kompletnie nago. Po wypłynięciu do internetu niewygodnych filmów gwiazda oświadczyła, że są to błędy młodości sprzed lat. Cała sytuacja dla Natsu była bardzo trudna, ale cały Team X okazał jej wielkie wsparcie.

O czym marzy Natsu?

Jednym z marzeń Natsu, którym podzieliła się z fanami jest zamieszkanie w domku na Hawajach i założenie wypożyczalni desek surfingowych.

Udział w serialu Szkoła

Natsu w swoim życiu miała również aktorski epizod. Odegrała rolę uczennicy Ewy w paradokumencie Szkoła.

Instagram i TikTok Natalii Karczmarczyk

Natalia jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie dzieli się swoim życiem ze swoimi fanami.

Instagram: @natalia.karczmarczyk

TikTok: @natalia.karczmarczyk

Wiesz wszystko o Natsu? Rozwiąż szybki QUIZ!

Natsu
REKLAMA

Zobacz również