Natsu – Kim jest Natalia Karczmarczyk?[ile ma lat?, ile ma wzrostu? chłopak, afera, serial szkoła, Instagram i TikTok]

Natalia „NATSU” Karczmarczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości na polskim YouTube. Należy do grupy youtuberów mieszkających pod jednym dachem o nazwie Team X. Posiada ponad 1 milion obserwujących na Instagramie oraz ponad 1 milion subskrybcji na YouTubie! Te liczby mówią same za siebie. Mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej influencerce koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk jest członkinią grupy youtubowych twórców mieszkających pod jednym dachem o nazwie „TEAM X”. Gwiazda zaistniała dla szerszej publiki za sprawą udziału w paradokumentalnym serialu „Szkoła, w którym wcielała się w rolę Ewy.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Natsu?

Natsu aktualnie ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku. W internecie możemy znaleźć informacje, że influencerka pochodzi ze Śląska.

Czy Natsu ma chłopaka?

Nie ma aktualnie informacji czy Natalia jest w związku. Przez kilka lat była związana z chłopakiem posługującym się pseudonimem „PRIMY aka KILLA„. W ostatnim czasie z konta instagramowego partnera zniknęły wspólne zdjęcia z Natsu, co wywołała masę insynuacji i pytań wśród fanów.

Ile wzrostu ma Natsu?

Natsu nie należy do wysokich osób, ponieważ ma 160 cm wzrostu.

Walka Natsu w federacji High League

8 lipca 2021 Natsu poinformowała swoich fanów, że 28 sierpnia 2021 weźmie udział w gali MMA Malika Montany – High League, która odbędzie się w Ergo Arenie Gdańsk. W oktagonie zmierzy się z byłą członkinią Teamu XLexy Chaplin. Jak zapowiedziała Natalia, zamierza regularnie relacjonować na instagramie przebieg swoich treningów, więc jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to koniecznie zacznij!

Ile waży Natsu?

Podczas transmisji „HIGH League Rundki” mogliśmy się dowiedzieć, że Natsu waży około 50kg.

Afera z udziałem Natsu

Natalia w przeszłości występowała przed kamerkami, pokazując publiczności swoje wdzięki. Często kompletnie nago. Po wypłynięciu do internetu niewygodnych filmów gwiazda oświadczyła, że są to błędy młodości sprzed lat. Cała sytuacja dla Natsu była bardzo trudna, ale cały Team X okazał jej wielkie wsparcie.

O czym marzy Natsu?

Jednym z marzeń Natsu, którym podzieliła się z fanami jest zamieszkanie w domku na Hawajach i założenie wypożyczalni desek surfingowych.

Udział w serialu Szkoła

Natsu w swoim życiu miała również aktorski epizod. Odegrała rolę uczennicy Ewy w paradokumencie Szkoła.

Instagram i TikTok Natalii Karczmarczyk

Natalia jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie dzieli się swoim życiem ze swoimi fanami.

Instagram: @natalia.karczmarczyk

TikTok: @natalia.karczmarczyk

Wiesz wszystko o Natsu? Rozwiąż szybki QUIZ!

Źródło:Instagram/Natsu

SZTUKA I MODA POLECA