Swarovski rozgrzewa serca w święto zakochanych

Kampania Swarovski na Walentynki prezentuje odważne obrazy miłości z wykorzystaniem kryształowej biżuterii. Swarovski zachęca do wyrażania siebie, czy to poprzez celebrowanie przyjaźni, czy też ujawnianie głębokich uczuć, poprzez swoje produkty.

Swarovski łączy Dzień Walentynek z motywem wstążki za pomocą błyszczącej rodziny Volta. W tym samym czasie znane kształty miłości, takie jak delikatne wstążki i promienne serca, są ożywione i wyrażają nieodpartą atrakcyjność. Te wyjątkowe elementy są wytwarzane z prawdziwą pasją, takie jak wiszące serca, bransoletki i kolczyki Volta, które oferują kręcące się światełka z czystych kryształów. Naszyjniki, chokerki, bransolety i kolczyki Volta w kształcie wstążki owijają miłość w elegancję i grację, a naszyjnik Volta LOVE dostarcza emocji w pełni, z pływającą wstążką. Z rodziny Matrix, sercowate pierścionki i kolczyki uzupełniają gamę, oferując wiele warstw stylowych dla Dnia Walentynek.

Aby nadać żywy kolor walentynkowej kolekcji Swarovski wyobraził sobie różowy kolor, który przebiega przez wszystkie punkty styku. Najbardziej widoczne są metalowe popiersia, które znajdują się w sklepach na całym świecie. Chociaż są klasyczne pod względem formy, one świętują prawdziwe osoby w prawdziwych sytuacjach życiowych i wspaniale pokazują uwodzący wygląd biżuterii sezonu.

To samo uczucie magii zostało przeniesione na zdjęcia kampanii, które rozświetlają się w różowym kolorze, z kontrastującymi portretami i jasnymi elementami biżuterii metalicznej.

Kolekcję można nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez stronę internetową swarovski.com.

SZTUKA I MODA POLECA