Szklana kula, gwiazdy i słonie. Brzmi jak hotel dla Ciebie?

Hotele w szklanych bańkach pojawiają się na całym świecie i uważamy, że są magiczne. Bycie otoczonym ze wszystkich stron naturą, zasypianie przy blasku gwiazd znajdujących się tuż nad Twoją głową, bez poświęcania jakichkolwiek wygód brzmi jak sen. Anantara Golden Triangle Resort zaoferuje Ci właśnie takie przeżycia, ale na tym nie koniec! wisienką na torcie będą słonie wędrują na dziko, które możesz obserwować w zaciszu swojej przezroczystej kopuły.

Ten wyjątkowy hotel w szklanej bańce znana jako „bańka dżungli” znajduje się w samym sercu górskiej prowincji Tajlandii Chiang Rai, która jest popularna ze względu na słonie. Każdy ze słoni w ośrodku Anantara Golden Triangle został uratowany z obozów, które były prowadzone nieetycznie lub żyły na ulicach miast. Teraz dostały nowy dom, gdzie żyją w zdrowiu i szczęściu.

Szklane bańki znajdują się na podwyższonej platformie, która wychodzi na obszar, w którym te majestatyczne zwierzęta spędzają czas, zapewniając najlepszy widok bez konieczności opuszczania komfortowego mini apartamentu. Otocznie dżungli dodaje autentycznego doświadczenia safari.

Szklana kula

Kopuły zostały zaprojektowane przez Eye in the Sky, a każdy ich szczegół został dogłębnie przemyślany. Komfort gości w Anantara Golden Triangle jest priorytetem, przezroczyste bańki zbudowane zostały z zaawansowanej technologicznie tkaniny poliestrowej z kontrolowanym klimatem, dzięki czemu mogą wytrzymać tropikalną pogodę panującą w Chiang Rai.

Apartamenty o powierzchni ok. 22m2 są klimatyzowane, wyposażone w duże łóżko typu king-size, łazienkę oraz przestrzeń życiową, która jest idealna do oglądania gwiazd w nocy lub słoni. Każdej nocy do pokoju zostanie przywieziony kosz z kolacją wraz z innymi niezbędnymi luksusowymi dodatkami, takimi jak w pełni zaopatrzony minibar, całodobowa obsługa jadalni pod kopułą i ekspres do kawy, a także szlafroki, kapcie i śnieżnobiałą pościel.

Jeśli masz ochotę na przygodę, ośrodek organizuje wycieczkę Walking with Giants, która daje szansę odbycia podróży do dżungli z weterynarzem lub biologiem i dowiedzenia się więcej o słoniach.

ŹródłoAnantara