Wojan – Czy wiesz o nim wszystko? [Wojciech Tomalka, ile ma lat?, wzrost, dziewczyna, kontrowersje, kariera]

Czy próbowaliście kiedyś zjeść kilogramowego żelkowego misia? Chociaż smaczny i pożywny, to doprawdy sztuka ta nie należy do najłatwiejszych. Nic to jednak dla Wojana, prawdziwego wojownika polskiego YouTube. No ale w końcu Wojciech Tomalka pochodzi z Jarocina – stolicy polskiego punku.

Zaczęło się całkiem niewinnie, można powiedzieć nawet, że całkiem uroczo. Pierwszy filmik z grudnia 2015 roku to świat widziany… z perspektywy psa, a ponieważ YouTube kocha i koty i pieski to do dzisiaj to ekstrawaganckie dzieło obejrzało już ponad 4 miliony widzów. Ogólnie jednak Wojan nastawił się na dostarczanie rozrywki innego rodzaju. Na jego kanale dominują produkcje o tematyce challengowej oraz testy różnego rodzaju słodyczy. Odrębny kanał Wojan Games nastawiony jest na walkę w świecie gier. Rządzą tam niepodzielnie „Minecraft” i „Fortnite”.

Wojtek dołączył niedawno do TalentMedia – najbardziej profesjonalnej agencji influencer marketingu. Wypada przypuszczać, że współpraca ze spółką tworzącą i realizującą najbardziej kompleksowe kampanie w sieci, może w przyszłości zaowocować bardzo ciekawym kontentem. Tak lubiany Youtuber jak Wojan z pewnością odnajdzie tam swoje miejsce.

Ile lat ma Wojan?

Popularny youtuber Wojciech Tomalka znany również jako Wojan urodził się 11 maja 2000 roku i w 2022 skończył 22 lata.

Ile wzrostu ma Wojan?

Niestety nie mamy dokładnej informacji o wzroście Wojana, ale nie należy do niskich osób i ma ponad 180 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Wojan?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Wojan, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Wojciech Tomalka.

Jak na drugie imię ma Wojan?

Według zebranych przez nas informacji Wojtek nie posiada drugiego imienia.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Wojan?

Wojan urodził się 11 maja, więc jego znak zodiaku to byk.

Czy Wojan ma rodzeństwo?

Niestety nie mamy informacji na ten temat.

Czy Wojan ma dziewczynę?

Niestety dla fanek Wojana mamy złą wiadomość. Jego serce jest już zajęte przez piękną blondynkę Kasie Błaszczyk, którą znajdziecie na Instagramie pod nickiem kasia_blaszczyk .

Skąd pochodzi Wojan i gdzie aktualnie mieszka?

Wojan lub po prostu Wojciech Tomalka pochodzi z województwa wielkopolskiego, a dokładnie z Jarocina.

Instagram Wojana

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić ponad 230 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Wojtek jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Wijana na Instagramie znajdziecie pod adresem: @wojan_official

SZTUKA I MODA POLECA