Ariana Grande zaprezentowała nowy zapach “God Is a Woman”

Amerykańska piosenkarka Ariana Grande ogłosiła powstanie nowego zapachu w swojej linii perfum inspirowanych piosenkami, którego nazwa pochodzi od jednego z jej najbardziej kultowych hitów: „God Is a Woman”.

14 czerwca na swoich kontach w mediach społecznościowych Ariany Grande podzieliła się dobrą wiadomością dla wszystkich fanów. Opublikowała krótki zwiastun wideo promującego swój najnowszy zapach – God Is a Woman.

Niestety jeszcze niewiele wiemy o samym zapachu – jego nutach górnych i bazowych, jego klimacie ani o tym, jak ma się do jej poprzednich propozycji zapachowych, ale wiemy, że butelka jest ciekawa i estetyczna. Odważne, masywne, kwadratowe pokrycie inspirowane białym klejnotem otacza pastelowo fioletową szklaną butelkę, nadając jej wygląd drogocennego skarbu. Idealnie pasuje do reszty flakonów z serii, więc jeśli jesteś kolekcjonerem wszystkich perfum Ariany, będzie to dla Ciebie pozycja obowiązkowa.

Zapach God is a Woman jest prawdopodobnie częścią nadchodzącej linii kosmetyków Ari, nazwanej również na cześć jej przeboju z Sweetener z 2018 roku. Na początku tego miesiąca pojawiła się wiadomość, że Ariana i jej zespół zarejestrowali nazwę dla linii „pielęgnacja skóry, pielęgnacja skóry, pielęgnacja ciała, pianki, mgiełki, suflety, perfumy, żele pod prysznic, żele do kąpieli i wiele innych”.