Luksusowe wrotki Bottega Veneta

Luksusowe wrotki Quilt od włoskiego domu mody Bottega Veneta to wyjątkowa propozycja dla osób, które również podczas uprawiania sportu nie chcą rozstawać się ze stylem. Wrotki występują w czterech kolorach, więc bez problemu dopasujesz je do siebie.

Bottega Veneta Quilt to wyrafinowana interpretacja klasycznych rolek. Wykonane we Włoszech z wysokiej jakości gładkiej skóry jagnięcej z obszytymi mankietami i miękkim środkiem. Całość została osadzona na grubej gumowej podeszwie. Stoper i cztery koła umieszczone zostały na metalowej płycie pod podeszwą.

Foto: Bottega Veneta

Wprawne oko znawcy mody dostrzeże, że rolki oparte są na innym bucie z kolekcji Bottega Veneta FW21, który wygląda prawie tak samo, z wyjątkiem oczywiście metalowej płyty i kół. Ta sama podszewka z frotte, sznurowadła i pasek na pięcie. Quilt z kolekcji jesień/zima 2021 będą dostępne w czterech kolorach: trawa, kobalt, brzoskwiniowy i sól morska.

W aktualnym czasie powracającej pandemii, która bezlitośnie opanowała cały świat zaczęliśmy unikać dużych skupisk ludzkich. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu stało się jeszcze bardziej modne. Prawdopodobnie jak miliony ludzi na całym świecie poszukujesz nowego hobby. Może w takim razie warto pomyśleć o zakupie rolek?

Foto: Bottega Veneta

Na rolach próżno szukać krzykliwego logo domu mody, więc opinia publiczna nie będzie wiedziała, że ​​nosisz prawdziwe cacuszka od Bottega Veneta. Znakowanie znajduje się tylko na skórzanych wkładkach. Warto wspomnieć o cenie, która nie jest niska. Nowy nabywca musi przyszykować kwotę 2100$ czyli aktualnie ponad 8 tys. złotych. Sprzedaż na stronie producenta rusza 18 września.

Źródło:Bottega Veneta

SZTUKA I MODA POLECA