Luksusowy parasol przeciwsłoneczny Adidas x Gucci

Informacja o nawiązaniu współpracy pomiędzy dwoma znanymi firmami ze świata mody, ale leżącymi na kompletnie dwóch innych krańcach tego świata wywołała dużo dyskusji wśród fahshionistów. Nieoczywiste połączenie sił niemieckiego producenta odzieży sportowej Adidas i włoskiego domu mody Gucci zebrało wiele pochlebnych opinii, ale również wywołało wiele dyskusji. W morzu wartych uwagi produktów na szczególną uwagę zasługuje luksusowy parasol Adidas x Gucci. Nie jest to jednak parasol jaki nam przychodzi do głowy jako pierwsza myśl, bo próżno w nim szukać ochrony przed deszczem, ale za to świetnie podzieli się wytworzonym przez siebie cieniem w słoneczny dzień.

Foto: Gucci

Parasol Adidas x Gucci jest bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych na rynku. Jest równie atrakcyjny, jak wszystkie inne inspirowane tenisem polo, swetry, spódnice i dresy z tej niecodziennej kolekcji okraszonej monogramem „GG” i grafiką koniczyny oraz zielono-czerwonymi potrójnymi paskami. Smaczkiem zasługującym na szczególną uwagę jest rękojeść z drewna brzozowego wyrzeźbiona w literę G.

Foto: Gucci

Jak przystało na produkt sygnowany logim włoskiego domu mody Gucci cena parasola nie należy do niskich i wynosi 1290 dolarów czyli ok. 5500 złotych.

Foto: Gucci

SZTUKA I MODA POLECA