Gimper | Tomasz Działowy – wiek, wzrost, dziewczyna, kontrowersje, kariera

Kolejna osoba – instytucja na krajowym nieboskłonie polskiego YouTube’a i nie tylko… To także uznany influencer, ba – prawdziwa osobowość medialna, a poza tym muzyk. Tomasz Działowy czyli po prostu Gimper.

„Twój otwarty umysł, użyj go ziomuś, byś zrozumiał to wreszcie – nie w problemie jest problem, ważne jest Twoje podejście”

Gimper

Początki kariery na YouTube

Kiedy w 2011 roku, urodzony 17 lat wcześniej Tomasz, zasiadł po raz pierwszy przed komputerem, by zrenderować i wysłać swój pierwszy filmik na platformę YouTube, nie mógł się w żaden sposób spodziewać, że już 5 lat później będzie go podziwiało milion subskrybentów. Na pierwszy ogień poszła kultowa strzelanka Wolfenstein 3D, nie zabrakło też epickiego Dooma. Dzisiaj na jego kanale można znaleźć wiele innych playlist, jak choćby bardzo ciekawą serię „Zawód: Youtuber” – fascynujący przegląd historii i porad związanych z tym intratnym zajęciem. A ponieważ „muzyka łagodzi obyczaje” nie może też tam zabraknąć utworów z jego obu płyt, w tym „Bombsite A”, który to singiel zdobył już potrójną (!) platynę.

Kontrowersje

Kontrowersji nie mogło zabraknąć, w końcu Gimper działa na tylu polach, że głowa mała! Ponieważ Tomasz często nie przebiera w języku często trafiał na łamy sensacyjnych pisemek jako „czołowa patologia polskiego YouTube”. To były jednak stare dzieje… dziś Gimper to przykład czystego profesjonalizmu, a o poziomie takim jakie reprezentuje jego cykliczny program internetowy „Lekko nie będzie” niektóre audycje w mediach publicznych mogą tylko pomarzyć…

Ile lat ma Gimper (Tomasz Działowy)?

Tomasz Działowy większości lepiej znany jako Gimper urodził się 17 kwietnia 1994 roku i w 2022 skończy 28 lat.

Ile wzrostu ma Gimper (Tomasz Działowy)?

Gimper nie należy do bardzo wysokich osób i ma około 170 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Gimper?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Gimper, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Tomasz Działowy.

Jak na drugie imię ma Gimper?

Wiele osób zastanawia się jak Tomasz Działowy większości lepiej znany jako Gimper ma na drugie imię? znamy odpowiedź na to pytanie! Drugie imię Tomka to Andrzej.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Gimper?

Gimper urodził się 17 kwietnia, więc jego znak zodiaku to baran.

Czy Gimper ma rodzeństwo?

Niestety nie mam informacji na ten temat, ale jeżeli masz sprawdzoną wiedzę na ten temat, to koniecznie podziel się nią z nami!

Czy Gimper ma dziewczynę?

Gimper to bardzo przystojny młody dżentelmen, więc jakby mogło być inaczej. Tomasz od 19 marca 2021 jest w związku z prześliczną Klaudią Kołodziejczyk, która również tworzy w internecie. Znajdziecie ją na YouTube na kanale Sheeya.

Foto: YouTube/Sheeya

Skąd pochodzie Gimper i gdzie aktualnie mieszka?

Gimper lub po prostu Tomasz Działowy pochodzi z małej miejscowości nad Bałtykiem Kołobrzegu, a aktualnie mieszka w Warszawie.

Instagram Gimpera

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić zawrotną liczbę ponad 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Gimper jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Gimpera na Instagramie znajdziecie pod adresem:@gimperowski

SZTUKA I MODA POLECA