Jan Królikowski [Ile ma lat?, rodzeństwo, rodzice, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, partnerka, Joanna Jarmołowicz]

Jan Królikowski to syn bardzo znanego aktorskiego małżeństwa. Jan nie poszedł w ślady rodziców i nie został aktorem tak jak jego brak Antonii Królikowski, o którym chętnie rozpisują się media. Chcesz się dowiedzieć czym zajmuje się Jan Królikowski? ile ma lat? kim jest jego partnerka? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Kim są rodzice Jana Królikowskiego?

Jan Królikowski jest owocem miłości znanego małżeństwa aktorów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego, który po ciężkiej chorobie zmarł 27 lutego 2020 w wieku 58 lat. Śmierć ojca była wielkim ciosem dla kochającej żony oraz piątki dzieci.

Rodzeństwo Jana Królikowskiego

Jan posiada dużą rodzine. Zawsze może liczyć na wsparcie braci Antoniego i Ksawerego oraz sióstr Julii i Marceliny. Najstarszy z rodzeństwa jest Antonii, który robi karierę aktorską. Ostatnio mogliśmy go podziewać w filmach Patryka Wegi.

Ile lat ma Jan Królikowski?

Jan Królikowski przyszedł na świat w 1992 roku i aktualnie ma 29 lat.

Związek z Joanną Jarmołowicz

Partnerką Jana Królikowskiego jest aktorka Joanna Jarmołowicz, którą widzowie znają z emitowanego na antenie Polsatu serialu „Pierwsza miłość” czy też w późniejszych latach seriali TVP „M jak miłość” i „dobre i na złe„.

Miłość między Joanną i Janem jest wielka. Z tej miłości 19 września 2019 w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie narodził się syn Józef. W mediach społecznościowych pary możemy znaleźć wiele zdjęć ich słodkiej pociechy.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek mówiących o przygotowaniach pary do ślubu i wesela. Trzymamy kciuki żeby plotka się potwierdziła! czyż nie cudowna z nich rodzina?

Ciekawostką jest fakt, że Joanna wcześniej była dziewczyną brata Jana – Antoniego.

Czym się zajmuje Jan Królikowski?

Jan nie poszedł w ślady rodziców i nie został aktorem. Zawodowo oddał się w całości muzyce. Pisze testy piosenek oraz komponuje utwory.

Instagram Jana Królikowskiego

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z życia Jana Królikowskiego koniecznie śledź jego instagram: jan_ignacy. Ilością followersów daleko mu jeszcze do jego starszego brata, ale jesteśmy pewni, że niedługo to się zmieni!