Joanna Chętnik-Borek – Zobacz jak wygląda żona Mateusza Borka

Mateusz Borek to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Jego charakterystyczny głos kojarzy każdy fan sportu. Nic dziwnego, że wiele osób zainteresowanych jest również jego życiem prywatnym. Czy wiesz jak wygląda żona Mateusza? Joanna Chętnik-Borek jest piękną kobietą i byłą modelką. Nic dziwnego, że skradła serce popularnego dziennikarza.

Mateusz Borek ze swoją żoną Joanną Chętnik-Borek poznali się lata temu w pracy, gdzie wpadli sobie w oko. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę piękna para. Asia już w wieku 15 lat rozpoczęła karierę w modelingu, ale pomimo startu w młodym wieku nie zaniedbała nauki. Posiada licencjat z turystyki i rekreacji. Jak wygląda Mateusz Borek wie każdy fan sportu w Polsce, ale czy wiesz jak wygląda jego żona?

Foto: Instagram/AsiaBorek_

Jak Mateusz Borek poznał Joannę Chętnik?

Mateusz z Asią poznali się w 2006 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego wspólnie pracowali. Dziennikarz prowadził wydarzenie, a piękna modelka występowała na wybiegu.

Ile wzrostu ma Joanna Chętnik-Borek?

Joanna ma 177 cm wzrostu i waży ok. 58 kg.

Foto: Instagram/AsiaBorek_

Kiedy Mateusz Borek wziął ślub z Joanną Chętnik?

Para zdecydowała się na ślub po 8 latach związku w styczniu 2014 roku.

Foto: Instagram/AsiaBorek_

Czy Mateusz Borek i Joanna Chętnik mają dzieci?

Tak, para posiada cudownego syna Jakuba, który jest efektem ich wielkiej miłości. Jak przystało na syna wielkiego fana sportu dziecko urodziło się w czasie Euro 2008. Pewnie jesteście ciekawi czy Kuba interesuje się sportem? tak! jest to jego wielka pasja. Czy pójdzie w ślady ojca? zobaczymy.

Foto: Instagram/AsiaBorek_

Instagram Joanna Chętnik-Borek

Joanna chętnie dzieli się nowymi zdjęciami ze swoimi fanami. Regularnie dodaje przepiękne zdjęcie i ciekawe relacje. Jest to osoba, którą bezsprzecznie warto obserwować!

Instagram: @AsiaBorek_

SZTUKA I MODA POLECA