Robert Pasut [Czy wiesz o nim wszystko?, wiek, wzrost, dziewczyna, Abstrachuje, kariera]

Każdy Polak przeglądający platformę YouTube natknął się zapewne któregoś razu na kanał „AbstrachujeTV”, który ma liczne grono widzów. Skecze zamieszczane na nim to dzieło między innymi naszego głównego bohatera – Roberta Pasuta. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o nim więcej, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Kariera na YouTube

Robert to youtuber urodzony w 1987 roku, a poza rodzimym wspomnianym kanałem, który współtworzył z dwójką kumpli, znany jest ze swojego autorskiego – Pasut. Scharakteryzować jego dokonania to rzecz niełatwa! Czegóż tam nie ma na tym kanale? Porady, vlogi osobiste i mniej osobiste, testowanie żywności i napojów wszelakich, nieoczywiste filmiki kilkusekundowe… Jednym słowem szara codzienność ukazywana z szalonym błyskiem w oku.  

Kariera w MMA

Tego się można było spodziewać po tak niespokojnym duchu! Ostatnio Robert Pasut przystąpił do organizacji FAME MMA, a jak sam stwierdził oceniając swoje szanse w walkach: „Zero umiejętności walecznych, próbuję nadrobić pajacowaniem, robieniem z siebie debila”. W pierwszej walce Roberta jego przeciwnikiem będzie popularny streamer Japczan.

Ile lat ma Robert Pasut?

Według niepotwierdzonych danych Robert Pasut urodził się 31 maja 1987 roku i aktualnie ma 35 lat (2022).

Ile wzrostu ma Robert Pasut?

Wiele osób zastanawia się ile wzrostu może mieć ich idol. Robert Pasut ma ok. 185 cm wzrostu.

Kanał „Pasut” na YouTubie

Robert 14 lutego 2021 utworzył swój prywatny kanał, który nazwał swoim nazwiskiem „Pasut„. Co na nim znajdziemy? Głównie wątki z jego życia okraszone śmiesznymi scenkami. Aktualnie kanał subskrybuje ok. 50 tys. osób, co wydaje się być dobym wynikiem na tak młody kanał.

Czy Robert Pasut ma dziewczynę?

Robert Pasut jest aktualnie singlem. Do kwietnia 2022 roku był związany z przepiękną Wiktorią. Para nagrała smutny film, na którym publicznie ogłosiła rozstanie. Była wybranka Roberta również realizuje się w internecie tworząc treści na swój kanał o nazwie wiksawiktoriaVLOG.

Robert Pasut Abstrachuje

Robert Pasut wraz z kolegami Rafałem Masnym i Czarkiem Jóźwikiem od 2012 roku prowadził na YouTubie kanał Abstrachuje.tv, który przez lata cieszył się ogromną popularnością. W 2021 r. Rafał odszedł z projektu.

Instagram Roberta Pasuta

Na Instagramie Robert regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić pokaźną liczbę ponad 250 tys. obserwujących.

Roberta Pasuta na Instagramie znajdziecie pod adresem:@pasutabstra

SZTUKA I MODA POLECA