Tommy Hilfiger wprowadza limitowana kolekcję we współpracy z brytyjskim projektantem Richardem Quinnem

Oto nadchodzi wyjątkowa okazja dla miłośników mody! Jesienią 2022 roku Tommy Hilfiger zaprezentuje limitowaną kolekcję, która łączy w sobie doświadczenie i kreatywność dwóch wybitnych projektantów – Tommy’ego Hilfigera i Richarda Quinna, który jest laureatem prestiżowej nagrody królowej Elżbiety II za zasługi dla brytyjskiego designu. Czas więc przygotować się na niezwykłe połączenie stylu i elegancji!

Fot. Materiały prasowe

„Tommy i ja dzielimy tę samą pasję na punkcie wzorów i materiałów. Połączenie naszych wizji w tej współpracy było naturalną, wielką przyjemnością” 

MÓWI RICHARD QUINN

Tommy Hilfiger i Richard Quinn przygotowali dla nas niezwykłą kapsułową kolekcję, która łączy w sobie najlepsze cechy obu projektantów. Odważne wzory i przerysowane kształty Quinna spotykają się z amerykańską klasyką Hilfigera, tworząc oryginalną mieszankę stylu. Kolekcja ta jest hołdem dla różnorodności i indywidualizmu, inspirowana stylem punków, sportowców, podróżników i cheerleaderek. Ubrania są unisex i celebrują indywidualny styl. Czas byśmy się przygotowali na niezwykłą modową przygodę!

Fot. Materiały prasowe

Nowy firmowy wzór TH Monogram, który odzwierciedla ducha innowacji w sercu marki TOMMY HILFIGER, w tej kolekcji został zmiksowany z motywem stokrotki, charakterystycznym dla Quinna.

Projekty uwieczniono w kampanii wizerunkowej ze zdjęciami autorstwa Adrienne Raquel. Limitowana kolekcja kapsułowa Tommy Hilfiger X Richard Quinn będzie dostępna od 1 września 2022 r. online i w wybranych sklepach TOMMY HILFIGER na całym świecie.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

SZTUKA I MODA POLECA