Mini Majk [Kim jest Mateusz Krzyżanowski?, ile ma lat?, ile ma wzrostu?, dziewczyna, Ekipa]

Mateusz Krzyżanowski w internecie występuje pod pseudonimem Mini Majk. Mateusz należy do grupy twórców na platformie YouTubie o nazwie Ekipa. Posiada zawrotną liczbę 1.7 miliona obserwujących na Instagramie oraz 1,5 milion subskrybcji na YouTubie. Te liczby mówią same za siebie – mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą internetu! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym influencerze koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Mateusz „Mini Mike” Krzyżanowski jest członkiem EKIPY

14 kwietnia 2019 Mini Mike dodał pierwszy film o nazwie „NAJGORSZE SYTUACJE W ŻYCIU MAŁEGO CZŁOWIEKA„ na swój kanał YouTube. Od tego czasu regularnie publikuje ciekawe treści, chętnie oglądane przez rzesze fanów. Jest bardzo charakterystyczną postacią, głównie za sprawą niskiego wzrostu, wynikającego z choroby –  achondroplazji. Jest członkiem EKIPY Friza – aktualnie najpopularniejszej grupy twórców na Polskim Youtubie.

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Mini Majk?

Mini Majk urodził się 31 lipca 1994 roku. W tym roku skończy 27 lat (2021).

Ile wzrostu ma Mini Majk?

Mini Majk w swoim filmie poinformował, że ma 131 cm wzrostu.

Czy Mini Majk ma dziewczynę?

Tak, Mini Majk ma dziewczynę, o czym oficjalnie poinformował fanów na filmie zamieszczonym 22 maj 2021 zatytułowanym „POZNAJCIE MOJĄ DZIEWCZYNE!”. Wybranką serca Mateusza jest piękna Paulina. Para poznała się na imprezie, gdzie odrazu wpadli sobie w oko. Dzieli ich niewielka różnica wieku. Paulina jest młodsza od Majka o 6 lat i 1 miesiąc.

Źródło: YouTube | Mini Majk z Pauliną.

Udział Mini Majka w FAME MMA

Mateusz Krzyżanowski ma na swoim koncie walkę dla federacji FAME MMA. Na gali numer 5, zmierzył się z youtuberem Lordem Kruszwilem. Niestety przegrał walkę, ale pokazał wielkie serce i charakter.

Ile waży Mini Majk?

Podczas gali FAME MMA na której wystąpił influencer, dokonano ważenia zawodników. Po wejściu Mateusza na wagę ukazała się liczba – 41,8 kg. Waga się zmienia, ale możemy przyjąć, że cały czas oscyluje w tych granicach.

Jakiego pieska ma Mini Majk?

Mini Majk wraz ze swoim dziewczyną Pauliną postanowili zostać rodzicami słodkiego pieska. Pierwszym ich pieskiem była chihuahua o imieniu Leoś. Niestety zwierzątku podczas zabawy zatrzymało się serduszko i pomimo natychmiastowej reanimacji u weterynarza piesek zmarł. Po czasie para postanowiła zapełnić pustkę w swoim życiu kolejnym pieskiem tej samej rasy, a tym razem będzie nosił imię Luis.

Czy Mini Majk ma prawo jazdy?

Aktualnie Mini Majk nie posiada prawa jazdy, ale bardzo chce je zrobić. Na jednym z odcinków Friz podarował Mateuszowi Forda Mustanga przystosowanego do obsługi przez osobę niskorosłą. Na tym samochodzie Majk będzie uczyć się jeździć. Trzymamy kciuki za szybkie zdanie prawa jazdy przez Majkela!

Instagram Mini Majka

Mini Majk jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Mini Majka: @_minimajk

Wiesz wszystko o Mini Majku? Rozwiąż szybki QUIZ!

Mini Majk QUiz

SZTUKA I MODA POLECA